" لویی ویتون "ساختمانی بسیار شیک در توکیو

در این مطلب، ساختمان بسیار زیبای برند «لویی ویتون» درتوکیو ژاپن با طراحی خاص به شما معرفی می کنیم .

نمای این ساختمان به خوبی نمایش‌دهنده تاریخ Ginza است. «گینزا» نام منطقه ای در توکیو است که برای طراحی های هنری خود شهرت دارد.
 به گفته " جان آوکی "یکی از مشهورترین آرشیتکت‌های ژاپن که بخشی از توسعه معماری توکیو مدیون اوست، گینزا در گذشته دروازه شهر توکیو بوده و به شیمباشی منتهی می شده است. این منطقه یکی از نخستین ایستگاه های قطار برای مسافرت های برون مرزی بوده که به کشورهای دیگر راه  داشته است. شاید همین مساله موجب شده تا طرح های مدرن زود تر وارد این شهر بشوند.

 

" لویی ویتون "ساختمانی بسیار شیک در توکیو

 

نمای ساختمانِ شعبه توکیوی لویی ویتون، از لوگوی  Damier لویی ویتون نیز الهام گرفته است و با تلفیق آن با الگوهای معماری سنتی توکیو، خاص و منحصربه فرد شده است.
این فروشگاه در توکیو، فرورفتگی ها و برآمدگی های بسیار جالبی دارد که کاملا هدفمند وهوشمندانه در کنار هم چیده شده‌اند. درساعت های مختلف شب وروز، این نقاط نورهای بژ و درخشنده منتشر می کنند و به این ترتیب، موجب جلب توجه مردم می شوند. درزیر نورخورشید یا درطول شب نورهای این بخش ها متفاوت است. به طور مثال، در تاریکی، لامپ‌های LED موجب درخشندگی بافت این ساختمان می شوند. همین نورپردازی و طراحی بافت‌مانند نمای ساختمان، آن را به یکی از زیباترین معماری های شهر توکیو تبدیل کرده است.

 

" لویی ویتون "ساختمانی بسیار شیک در توکیو

 

 

برای مشاهده ادامه مطلب کلیک کنید.

/ 1 نظر / 24 بازدید
جديدترين راه سوراندن چربيهاي بدن

سلام بزرگوار وبلاگتون عاليه [گل] دوستاني که قصد لاغر کردن و آب کردن چربيهاي پهلو و دور شکم رو دارن بيان پايين ...[تعجب] بهترين ، آسان ترين و سريعترين روش براي از دست دادن چربيهاي اضافي (پدهاي چربي سوز کاملا گياهي ) اين پد جهت كاهش چربيهاي موضعي و زير پوستي و كمك به سوزاندن بهتر چربي در بدن استفاده ميشود. اين پد محتوي روغن هسته انگور و رازيانه و شيره درخت سرو كوهي ميباشد . تاثير آنها در رفع چربي و ليپيدهاي زايد بسيار اعجاب انگيز است. ====================================== پد رفع چربي ميزي پچ : http://shopgostar.org/product/150 ( هر بسته حاوي 10 پد ) پد رفع چربي اسليم پچ : http://shopgostar.org/product/66/ ( هر بسته حاوي 30 پد ) پد رفع چربي کيسکي : http://shopgostar.org/product/111/ ( هر بسته حاوي 10 پد ) ============================== جهت تناسب اندام بهتر توصيه ميشود روزانه يك عدد تا يكماه به همراه ورزش استفاده شود. توجه: استفاده از اين پد براي خانمهاي باردار و بيماران ديابتي و تيروئيدي كه به افت قند خون حساس هستند بدون اجازه دكتر توصيه نميشود